pirmdien, 20 maijs 2024

Jaunais krosovers BAIC Beijing BJ30 atklāts korporatīvajās fotogrāfijās

Estimated read time 4 min read

Nākamajā paaudzē Ķīnas krusts mainīja savu tēlu un ievērojami pieauga. Paredzams, ka klientiem tiks piedāvāts gan tīri benzīna, gan hibrīda SUV.

Sertifikācijas fotogrāfijās jaunās paaudzes BAIC Beijing BJ30 krosovers parādījās pagājušā gada rudenī, un pats ražotājs februāra beigās izplatīja oficiālos tīzerus. Tagad ir parādījušies pilnvērtīgi zīmolu attēli. Atcerēsimies, ka tā priekštecis tiek izmantots kopš 2020. gada, un šis piecdurvju modelis nav oriģināls: BJ30 indekss tika piešķirts apvidus auto BJ20, kuram tika veikta liela mēroga pārveidošana (“divdesmitais” debitēja 2015. gadā) .

Otrajā paaudzē krosovers tika radikāli pārveidots pēc izskata, lai gan tas nepārstāja būt brutāls. Dizaina iezīmes ietver iespaidīgu virsbūves komplektu, priekšējos lukturus, kas sakausēti ar radiatora režģi, gaitas lukturu diožu pusgredzenus un gaismas papildu “pieskārienus”, kā arī vertikālos aizmugurējo lukturu blokus.

Beijing BJ30 ir ievērojami pieaudzis. “Otrā” modeļa garums ir 4730 mm, platums – 1910 mm, augstums – 1757 vai 1790 mm (atkarībā no versijas), riteņu bāze – 2820 mm. Salīdzinājumam iepriekšējās paaudzes BJ30 izmēri ir: 4505/1855/1710 mm, attālums starp asīm ir 2675 mm.

Koncerns BAIC vēl nav deklasificējis jaunā produkta interjeru. Tomēr spiegi jau ir saskārušies ar svaigu “trīsdesmit”; iekšpusē ir atsevišķi ekrāni instrumentu panelim un multimediju sistēmai, divpakāpju centrālais tunelis un kompakts pārnesumkārbas selektors.

Ķīnas Tautas Republikas Rūpniecības ministrijas dokumentos jaunajam Beijing BJ30 bija deklarēts 1,5 benzīna turbo-četrinieks ar 188 ZS jaudu. Tajā pašā laikā, pēc provizoriskiem datiem, modelis tiks piedāvāts arī ar hibrīda uzstādījumu, kura pamatā ir 1.5T. Citas detaļas par tehnoloģiju pagaidām nav. Iepriekšējais krosovers pieejams ar 156 zirgspēku 1,5 litru turbodzinēju, sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un priekšējo riteņu piedziņu.

Otrās paaudzes BAIC Beijing BJ30 pirmizrāde gaidāma Pekinas auto izstādē, kas tiks atklāta aprīlī. Krievijai netika paziņots ne vecais, ne jaunais “trīsdesmitnieks”, bet Kaļiņingradas Avtotor aktīvi attīsta BAIC modeļu klāstu , lai vēlāk mūsu tirgu varētu sasniegt jauns krosovers.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours

Avito Special aprīkojums: pieprasījums pēc jaunām kravas automašīnām gada laikā palielinājās par 340%

Informācija par Rivian R2 tika nopludināta tiešsaistē pirms pirmizrādes: sākuma cena un tehniskie dati